DLA RODZICÓW

Familientreffen 2018 w BAJCE!

 

Zapraszamy Państwa na spotkanie rodzin wychowujących dzieci dwujęzycznie lub chcących w przyszłości wychowywać dzieci w ten właśnie sposób, które już we wrześniu

dodano:   2018-08-02

 

 

FAMILIENTREFFEN

2 września (niedziela) 2018 r., godz. 13.30

Hotel & Resort Bajka

ul. Klasztorna 5, 46-040 Grodziec (k. Ozimka)

 

Podczas „Familientreffen” w miłej i swobodnej atmosferze rozmawiać będziemy na temat kwestii związanych z dwujęzycznym wychowaniem. W programie m.in. dyskusja na temat:  „Dwujęzyczność w domu a „magiczne” neurony. Praktyczne i naukowe aspekty bilingwizmu” z udziałem specjalisty w zakresie dwujęzyczności oraz praktyka dwujęzycznego wychowania. Ponadto dla chętnych rodziców przygotowaliśmy warsztaty, podczas których poznają proste sposoby na to, jak za pomocą przedmiotów codziennego użytku i niedużego nakładu pracy doskonalić u dzieci znajomość języka niemieckiego. Dzieci w tym czasie będą brały udział w animacjach językowych.

Podczas spotkania odbędzie się również tzw. Flohmarkt. Można będzie wymienić czy też płatnie, bądź nieodpłatnie przekazać innym uczestnikom materiały do nauki języka niemieckiego (gry, książki, płyty CD, itp.), z których dzieci już nie korzystają.

Familientreffen zakończymy wspólnym grillem.

Szczegółowy program spotkania wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się w załączeniu. Warunkiem uczestnictwa jest odesłanie wypełnionego formularza do 24 sierpnia 2018 r.

Udział w naszym spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt:

Karolina Syga

karolina.syga@haus.pl

77 402 51 05

_____________________

PROGRAM PL

PROGRAM DE

KARTA POTW. UCZESTNICTWO

FILM PRZYSTANEK DWUJĘZYCZNOŚĆ
BILINGUA – ŁATWIEJ Z NIEMIECKIM!

Baza osób poszukujących partnerów do rozmówek niemieckich